Naštvaná

3. červen 2008 | 09.00 |
› 

Pomsta vedení, či spíše nedomyšlený nápad, zřejmě přijde dost draho jedné mladé dívce, která si tak chtěla vyřídit účty se svými nadřízenými. Inu hněv je moc špatný rádce.

Uklízečce Kiře Gorškovové nedalo vedení nemocnice v burjatském Severobajkalsku náhradní volno. Proto se dvaadvacetiletá dívka rozhodla, že se pomstí. Nyní ji čekají tři měsíce ve vězeňském táboře za to, že ve zdravotnickém zařízení nastražila imitaci bomby.

"Na policejní oddělení v Severobajkalsku přišlo telefonické oznámení, že na místní poliklinice byla na záchodech ve třetím patře nalezena tikající krabička, ze které vyčnívají dráty," popsal začátek incidentu agentuře RIA Novosti zdroj z místní prokuratury.

Úřady okamžitě zorganizovaly evakuaci celé polikliniky a na místo přijeli specialisté. V papírové krabici ale našli jen starý budík.

Vyšetřování poměrně rychle vyjasnilo, že celou věc má na svědomí uklízečka, která na "bombu" telefonicky upozornila. "Rozhodla se narušit práci nemocnice, protože jí odmítli dát volno," dodal zdroj z prokuratury.

Dívka se k činu přiznala a byla souzena podle paragrafu o vědomém šíření lživé informace o teroristickém činu, za který jí hrozily až tři roky vězení.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (34x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář