Podnájemnice

5. červen 2008 | 15.46 |
› 

Kam četr nemůže, tam strčí ženskou, a jak je vidět, tak na tom pořekadle je kus pravdy. Značné překvapení zažil jistý Japonec, když se rozhodl vyřešit záhadu kolem opakovaného mizení potravin ze své ledničky.

Sedmapadesátiletý muž byl starý mládenec, žil sám a nemohl pochopit, jakým způsobem mu může mizet jídlo. Nainstaloval si proto do kuchyně svého domu ve městě Fukuoka bezpečnostní kameru, jejíž záběry šlo přenášet na displej mobilního telefonu, odešel ven jako obvykle a čekal, co se dozví.

Zažil téměř šok, když o něco později uviděl, jak se mu po domě prochází jakási žena. Zavolal proto okamžitě policii. "Prohledali jsme dům odshora dolů a nakonec jsme našli v jedné vestavěné skříni ukrytou ženu," řekl mluvčí fukuocké policie.

Osmapadesátiletá "obyvatelka" Tacuko Horikawová si vybudovala hnízdo v horní části skříně, která se zřídkakdy otvírá. Měla tam několik lahví vody a matraci, i když místa bylo stěží na natažení nohou.

"Vyšetřovatelům řekla, že prostě nemá kde bydlet. Vše nasvědčuje tomu, že tam žila asi jeden rok, ovšem ne trvale, ale s přestávkami," uvedl mluvčí.

Žena byla zadržena a policie ji podezírá, že měla podobné úkryty vybudované v okolních domcích.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.05 (37x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře