Prsíčka

5. červen 2008 | 21.38 |
› 

Pánové, přitahují vaše oči ženská ňadra? Ale jo, jen si to popravdě přiznejme. Ovšem příroda nenaděluje všem stejně a tak pomáhá plastika. Ovšem některé ženy to kapku přehánějí.


»Majitelkou« největších ňader na světě je americká pornoherečka Maxi Mounds z Floridy. Obvod jejího hrudníku činí 154 centimetrů a její umělá ňadra váží 18 kilogramů!

Maxi nosí maxipodprsenku číslo 13. Maxi Mounds prodělala několik operací na bázi polypropylenové techniky, která umožňuje prsům dále růst. Tento druh operace byl kvůli vysokému zdravotnímu riziku zakázaný. Naopak bez plastických operací se obešla Češka Milena Velba (37), rodačka z Ústí nad Labem. Má totiž největší přírodní ňadra na světě. Své vnady o velikosti číslo 10, jejichž obvod je 122 cm a váha téměř 6 kg, dokáže náležitě prodat. V Německu, kde žije, používá coby modelka přezdívku »Alpská Milka« či »Heidi z hor«.

Další nej...
Největší obvod prsou měla Italka Lolo Ferrari, která zemřela v roce 2000 ve věku pouhých 31 let. Po 18násobné operaci zvětšila objem prsou na neuvěřitelných 170 cm a její vnady vážily 18,2 kg!
Největší umělá prsa v Česku má Marcela Michaela Latta (35) z Trutnova. Oba její prsy váží 5,4 kg a v obvodu mají 108 cm.
Statisticky největší prsa v Evropě mají ženy z Británie, nejmenší Rakušanky a Švédky. Češky jsou páté.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.16 (61x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře