Vesmírný sex

8. červen 2008 | 15.47 |
› 

Milovat se dá na nejrůznějších místech a v nejrůznějších dopravních prostředcích. Auto, vlak, loď a dokonce i v letadlech, ale jak se zdá, tak tento výčet není úplný.

Podle astronautů se o vesmírnou turistiku zajímá stále více lidí. Spatřují totiž v letu na oběžnou dráhu Země možnost užít si neobvyklý sexuální zážitek. Půjde to?


Odborníci varují, že sex ve stavu beztíže bude marným bojem dvou plácajících se těl a možná nepůjde provozovat vůbec.

"Měli jsme tu spoustu různých lidí, kteří se na to ptali," přiznal Will Whitehorn, ředitel společnosti Virgin Galactic, jejíž majitel Richard Branson doufá, že bude moci příští rok spustit první vesmírnou cestovku.

"Jeden se chtěl dostat na charterový let, takže by mohl být prvním člověkem, který by měl ve vesmíru pohlavní styk, a být tak zapsán v Guinnessově knize rekordů. Taky s námi o tom mluvili lidé, kteří chtěli natočit film," dodal Whitehorn.

Podle odborníků by ale k sexu ve stavu beztíže musela být speciálně upravena loď. V ní by byla instalována "milostná madla", kterými by se dvojice bránila před rotací ve stavu beztíže.

Spekuluje se o tom, že dva členové posádky z lodi NASA Shuttle v roce 1996 to už zkusili. Lékař specializující se na vesmírnou medicínu James Logan ale pochybuje, že to většině smrtelníků půjde také.

Takže, pánové, začněte šetřit.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (31x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář