Narazil

15. červen 2008 | 12.07 |
› 

Že se zlodějna někdy nevyplácí, o tom se přesvědčil jeden poberta v Polsku. Ačkoliv zloděj byl o třicet let mladší, starý pán si s ním lehce poradil. Prostě smůla jako hrom.

Polský zloděj si vybral špatný cíl. Když se zaměřil na jedno ze zaparkovaných aut, zjevně netušil, že jeho majitelem je jednasedmdesátiletý držitel černého pásu v karate W. Chomicki. Když Chomicki zloděje zahlédl, vzal spravedlnost neomylně do svých rukou.

Když starý muž spatřil, jak se mu pachatel snaží z vozem odjet, tak doslova rozrazil dveře od auta, jednačtyřicetiletého chmatáka vytáhl z vozidla jakoby nic a přimáčkl ho k chodníku. Tam ho držel pod krkem až do příjezdu policie.

"Viděl muže, jak se mu dostává do vozidla ze svého kuchyňského okna. Neváhal, vyběhl ven a lupiče kompletně zneškodnil rychlostí blesku. Pachatel si prostě vybral ke krádeži špatné auto," řekl s úsměvem mluvčí policie ve městě Plock.

Když policisté dorazili na místo, tak se zdálo, že se zloději značně ulevilo. Policisté si zloděje převzali. Stařík konečně povolil své sevření a policistům vysvětlil, že dělal lektora shotokan karate více než 30 let a studoval ho dokonce více než půl století.

Chomicki později ještě policisty požádal, aby se za něj pachateli omluvili, že proti němu použil potenciálně smrtelné techniky boje. "Zloděj se může považovat za obrovského šťastlivce," dodal policejní zdroj.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (27x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář