Domácí vězení

15. červen 2008 | 16.02 |
› 
Budu mít děťátko, tak tahle věta asi náramně pobouřila italskou rodinu. Následovalo proto rozhodnutí, potrestat nezdárnou dceru, která přišla do jiného stavu aniž by byla provdána.

Italská policie osvobodila na jihu země ženu, kterou její rodina věznila ve svém domě 18 let, protože měla nemanželské dítě. O dramatickém případu informovala agentura ANSA.

"Dostali jsme anonymní telefonát, který naznačoval, že ve venkovském domě u městečka Santa Maria Capua Vetere je už několik let uvězněná žena," sdělil agentuře policejní zdroj.

Policisté dům prohledali a předali spravedlnosti 80letou matku, 51letou sestru vězněné ženy a jejího 45letého bratra. Trojice bude obviněna z únosu a ze špatného zacházení s osobami. V domě se nacházel i syn vězněné ženy, kterému je téměř 18 let.

Jak vyšetřovatelé zjistili, žena byla uvězněna už v roce 1990, když její rodina zjistila, že je těhotná.

Vězněná žena přebývala v děsivých hygienických podmínkách, její zdravotní stav byl hrozný. Její chování jevilo známky zjevných psychických problémů. Zatím ale není jasné, zda jde o následek dlouhodobého věznění nebo zda tyto poruchy mají jinou příčinu.

Katolická Itálie opět předvedla ukázku křesťanské lásky a odpuštění.


Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (32x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář