Zasmějte se

17. červen 2008 | 16.38 |
› 

Něco na pobavení, když nám naši fotbalisté moc radosti neudělali. Tři vtipy, které Vám předkládám jako zákusek mají společné téma a doufám, že snad neurazí nábožensky založené čtenáře.

V rajské zahradě
Po pár dnech v rajské zahradě si Bůh zavolal Adama a povídá: "Je na čase, aby ses spolu s Evou postaral o vytvoření populace. Proto chci, abys jí dal polibek." "Co je to polibek?" Bůh mu to stručně popsal a poslal ho za Evou. Za chvíli se Adam vrátil s úsměvem. Bůh tedy pokračoval: "Tak a teď chci, aby ses s ní pomazlil?" "Pane, co je to pomazlit?" Znovu dostal stručné vysvětlení a šel za Evou. Vrátil se v ještě lepší náladě. "Tak a teď chci, aby ses s ní pomiloval." Zněl další úkol. "Pane, co je to pomilovat?" Bůh mu podal vysvětlení. Adam šel za Evou, ale než bys řekl švec byl zpátky s otázkou: "A Pane, co znamená bolí mě hlava?"

Smutná
Chlápek zemřel, když vcházel do nebeské brány, měl jen jednu otázku na Pannu Marii. Když se setkali, zeptal se jí: "Marie, prosím Tě, proč na všech freskách, sochách i obrazech vypadáš tak smutně?"
Marie se rozhlédne, jestli je někdo neposlouchá a pak mu pošeptá: "Víš, abych se Ti přiznala, já tenkrát moc chtěla holčičku!"

Stížnosti zvířat
Když bůh stvořil zemi, stvořil také rozličné druhy zvířat. Některá zvířata byla nespokojená. Když se stížnosti začaly hromadit, řekl si Bůh, že si s nimi promluví. Přišly velbloud, žirafa a slepice. Velbloud povídá. "Pane ten hrb je opravdu protivný a směšný." "Drahý synu, ve svém hrbu můžeš ukládat potravu a vodu, tak se nemusíš bát hladovění ani žízně." "Aha, rozumím. Děkuji pane." Žirafa si stěžuje: "Pane, opravdu si myslíš, že s takovým krkem vypadám dobře? Když se chci napít sotva dosáhnu na hladinu." "Ale zato dosáhneš na nejvyšší větve, takže budeš mít dostatek potravy, kde ostatní budou hladovět." Když žirafa odešla Bůh se obrátil na slepici, která hned spustila. "Pane, mě neukecáš! Buď uděláš moje vejce menší nebo prdel větší!"

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (27x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře