Potrestaný zloděj

18. červen 2008 | 21.27 |
› 

Další zlodějská historka od našich sousedů. Jak je vidět, tak českým zlodějíčkům vyrůstá zdatná konkurence, ale pokud si polští lapkové nezvýší kvalifikaci, tak na naše zdatnější kolegy nemají.

Ani zloděj občas nekřičí "chyťte zloděje", ale "pomoc, pomoc"! Přinejmenším výtečník z polských Gliwic, který z rovnou z místa činu volal na policejní linku. Jak vysvitá z řádek policejního protokolu, pětadvacetiletý mladík přijel dodávkou k rozestavěné vile, kterou se chystal vykrást. Sotva se vkradl dovnitř, narazil na pochrupujícího hlídače, s kterým vůbec nepočítal.

Překvapení bylo o to větší, že hlídač měl po ruce sekyru, kterou hned popadl a praštil lupiče do hlavy. Zloději nezbylo, než prchat.

"Mladík utekl do své dodávky, ale nepodařilo se mu nastartovat a odjet. Hlídač mezitím pokračoval v rozsekávání vozidla svým nástrojem. Nakonec zloděj raději zavolal na policii, aby ho zachránila," uvedl policejní mluvčí Marek Slomski.

Jakmile se mladíkovi v nemocnici zahojí rána na hlavě, bude ho čekat soud, odkud může odejít až na deset let do vězení. Mezitím se rezolutní hlídač má justici zodpovídat, zda nepřekročil hranice legitimní obrany.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (30x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář