Malý cestovatel

20. červen 2008 | 10.53 |
› 

Některé děti pospíchají na svět moc brzy a tak občas nastanou situace, kdy je porodnice daleko a nedočkavec se začne hlásit zrovna v nejméně vhodnou chvíli.

Své o tom vědí manželé Jacel Brown (38) a Daniel Brown (53). I když byla matka teprve v sedmém měsíci, tak na ni porodní bolesti přišly uprostřed čtrnáctihodinového letu z Filipín do New Yorku. Naštěstí měl otec zkušenosti ze záchranné služby, kde pracoval před třiceti lety

"Mysleli jsme si, že máme pořád čas. Jacel neměla žádné bolesti a nic nenasvědčovalo tomu, že bude brzy rodit," říká Daniel. Během letu však přišly porodní bolesti a bylo jasné, že dítě se narodí na palubě letadla Korean Air Flight, které se nacházelo ve výšce 11,2 kilometru nad mořem. Když začala rodit, společně s manželem ji přenesli do kuchyňky mezi první a druhou třídu. Tam dala život synu Jadanovi.

"Viděl jsem, jak se hlavička klube ven," popisuje Daniel svoji roli porodníka. "Poté už šlo všechno samo," dodává. "Během letu 90 % cestujících spalo a Jacel se chovala velmi tiše, protože ostatní nechtěla vzbudit. Je naprosto obdivuhodná," chválil Daniel svoji manželku.

Jadan přišel na svět o dva měsíce dříve a vážil pouze 1,3 kilogramu. Přesto se mu daří dobře a rodiče jsou z jeho příchodu na svět šťastni.

Tak vidíte, milé dámy, že se dá rodit tiše bez křiku a hlasitých nářků či nadávek na manžela.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (30x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář