Babky výtržnice

16. červenec 2008 | 10.09 |
› 

To, že se občas porvou mladí kluci není nic mimořádného, ale že se do sebe pustí dvě staré dámy na veřejnosti, tak to je už trochu silné kafe. Babky asi příliš koukají na akční filmy.

Dvě rozzuřené babičky na elektrických invalidních vozících muselo od sebe odtrhávat hned několik lidí. Pustily se do sebe hlava nehlava a navzájem do sebe začaly vozíky najíždět. Ke rvačce došlo v jednom supermarketu v britském městečku Crawley.

"Bylo to dost hrozné. Pohled na dvě stařenky, které se rvaly, byl opravdu nepěkný a navíc se mohly vážně zranit. Najížděly do sebe, jako kdyby byly na autíčkách v lunaparku," řekl k tomu jeden ze zaměstnanců.

Přivolaná policie se dozvěděla, že stařenky, dříve kamarádky, se pohádaly kvůli penězům. Jak uvádí list Daily Telegraph, jedna stařenka byla zatčena za to, že druhé ublížila, ale ještě není jasné, zda bude obžalována.

Není to poprvé, co byl invalidní vozík podobně použit. Ve městě Rugby policie dokonce zavedla maximální povolenou rychlost pro vozíky, které se mohou pohybovat maximálně 12 km/h, poté co v centru města došlo k několika srážkám.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (36x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář