Nezdolná striptérka

18. červenec 2008 | 20.36 |
› 

Tak se bude chodit do důchodu v 65 letech, no to jsou radosti. Ovšem je i pár lidí, kteří nechtějí jít do penze a pracují i ve velmi pokročilém věku. Tedy nemyslím tím politiky, protože ty u korýtka vydrží bez obtíží až do smrti a že budou dementní, tak to stejně nikdo nepozná. Tady se ale jedná o jednu nezmar ženskou.

Osmdesátiletá striptérka s rudou kšticí Tempest Storm byla před padesáti lety známá jako žena s nejkrásnějším poprsím. V dobách své největší slávy se svlékala se před Elvisem či Frankem Sinatrou. Striptýzem se tato dáma živí dodnes. A na to, že by se své práce vzdala, nechce ani pomyslet!

Její tělo po letech ztratilo pevnost a ani její křivky už nejsou tak lákavé a lichotivé jako dříve. Na těle se jí objevují stařecké skvrny, ale navzdory tomu v osmdesáti vypadá stále velice dobře. "Je to zábava, proč bych toho měla nechat," odpovídá na zvídavé dotazy.

Jediný problém má pouze s organizátory akcí, kteří naléhají, by svršky odhazovala v poněkud rychlejším tempu. Tempest toto však odmítá, chce, aby si diváci její show náležitě vychutnali: "Kdybych jim během pár minut ukázala svoje tanga, byli by zklamaní," podotýká.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (38x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář