Sexem za mír

27. listopad 2006 | 20.01 |
› 
Okamžikem, který spasí svět, má být letošní den slunovratu. Dobročinná organizace Baring Witness vyzvala lidstvo, aby dva dny před Štědrým dnem zanechalo všeho a vrhlo se na sex.
Všechny ženy, dívky, muži i chlapci mají dosáhnout synchronizovaného orgazmu, aby se podařilo zvýšit pozitivní lidskou energii. Ta má pomoci zlikvidovat války, diktátory a velmoci disponující zbraněmi hromadného ničení.
Odhodlat se k akci může kdokoli kdekoli na světě a k orgazmu dojít libovolnou cestou, kterou neohrozí někoho jiného. Vše musí proběhnout v den zimního slunovratu 22. prosince kdykoli během dne. Místo pro sexuální vyvrcholení, míra soukromí a metoda provedení jsou podle organizátorů individuální záležitostí.
Pacifisté Donna Sheehanová a Paul Reffell věří, že se podaří změnit energii na zemském povrchu tak, aby byly zastaveny všechny války. "Naše mysl ovlivňuje hmotu i energii, takže koncentrací myšlenek na mír a partnerství s vysokou orgastickou energií se podaří snížit globální hladinu násilí, nenávisti a strachu."
Členové Baring Witness tvrdí, že lidstvo skutečně může společně dokázat nemožné. Vědci prý naměřili po 11. září nebo ničivých tsunami, kdy se zraky většiny obyvatel planety zaměřily na zmíněná neštěstí, změnu v globálním svědomí lidstva pozitivním směrem.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.57 (7x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře