Zvířátka

26. červenec 2008 | 10.59 |
› 

Dva mikropříběhy, kde jsou v hlavních rolích zvířátka. Jak už to tak v životě chodí, nejsou jen samé dobré konce. No, on se s námi život taky nemazlí a někdy nám dá i dost zabrat.

Ušatý záchrance

Za život vděčí svému domácímu mazlíčkovi - králíkovi manželská dvojice v jihoaustralském Melbourn.Ten je totiž časně ráno zburcoval, když v jejich domě vypukl požár. Králíček prý vytrvale škrábal na dveře ložnice, dokud je nevzbudil. Muž vzápětí zjistil, že ze zadní místnosti se domem rychle šíří plameny a valí se hustý dým. Dům téměř lehl popelem, ale dvojici se díky ušákovi podařilo bez zranění uniknout, uvedli hasiči.

Jelen vyvolal paniku ve městě na jihu Tyrol

Šílený nápad dostal jeden rakouský jelen. Opustil totiž bezpečný les a přišel se podívat do města. Lidé z Bozen se ho právem vyděsili. Parožnatec zřejmě ještě podobné místo nenavštívil, a proto se tak také choval - jako v lese.

Při své pochůzce si nejspíše spletl stoly s malými stromky. Ke zděšení přítomných totiž začal přes stoly skákat. Poté zmateně běhal ulicemi a při nezvyklém výletu stihl zranit dva lidi.

Hasiči se snažili divokého jelena chytit. To se jim nepodařilo. Běsnění zarazili až policisté, kteří zvíře skolili třemi střelami.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (39x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář