Průšvih v oblacích

27. červenec 2008 | 01.06 |
› 

Když se člověk opije, tak dělá blbosti, které ho můžou přijít zatraceně draho. Na takový jeden úlet budou jistě dlouho vzpomínat dvě mladé ženy, které si zřejmě nudný let zpříjemňovaly alkoholem.

Německá policie zatkla na letišti ve Frankfurtu nad Mohanem dvě podnapilé Britky. Letadlo mířící z Řecka do britského Manchesteru donutily svým divokým a nebezpečným chováním k nouzovému přistání.

Ženy ve věku 26 a 27 let se během letu obořily na stevarda, když jim odmítl podat další alkohol. Mladší z nich na něj zaútočila prázdnou lahví od vodky a pak se pokusila otevřít vstupní dveře.

"Zřejmě se chtěla nadýchat čerstvého vzduchu, a proto se pokusila otevřít dveře. Ty ale pochopitelně nefungovaly," uvedl stevard.

Po přistání obě podstoupily krevní zkoušku, která prokázala vysokou hladinu alkoholu v krvi, prohlásil mluvčí frankfurtské policie H. Scherer. Výtržnice budou obžalovány z ublížení na zdraví a z porušení leteckých předpisů. Německá média také uvedla, že letecká společnost po nich bude požadovat uhrazení nákladů spojených s neplánovaným mezipřistáním. Zatím není zřejmé, o jakou půjde částku.

Letadlo po neplánované zastávce ve Frankfurtu dorazilo do Manchesteru s dvouhodinovým zpožděním.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (43x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář