Čumilové

30. červenec 2008 | 19.23 |
› 

Nudapláže přitahují čumily, to je vcelku známá věc, ale takový masový výskyt šmíráku je snad jedině v Německu, kam míří velké množství správných katolíků z Polska. Inu zakázané ovoce...

Lidé z oblasti východního Německa jsou v otázkách sexu a nahoty velmi liberální a nikoho tam nepřekvapí bezpočet nudistických pláží.

To se však nedá říct o jejich východních sousedech – Polácích. Ti jsou naopak národem katolických puritánů. Mezi nimi je však bezpočet šmíráků, kteří míří právě k přímořským hranicím s Němci.

Jedna z milovnic nahoty Ines Müllerová má Poláků plné zuby. "Člověk se cítí jako opice v zoo. Poláci sem přijdou s dalekohledy, šmírují a sprostě nadávají."

Do roku 2007 odděloval polskou a německou část pláže plot. Ten byl ale po dohodě obou zemí zbořen. Jenže to nepřispělo ke sbratření, ale naopak k rozkolu. Němcům vadí čumilové, kteří jim znepříjemňují jejich národní sport – kulturu nahého těla. Katolické fanatiky z Polska zase uráží veřejná nahota.

"Je to nudistická pláž. Je hrozné, že sem Poláci přijdou oblečení a čumí," zlobila se jiná Němka Elke Bernholzová.

"Je to příšerné, nikdy se nebudeme koupat nazí, jsme katolíci," zlobil se naopak Polák z příhraničního města Swinemunde.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.14 (50x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář