Tohle u nás nechceme

1. srpen 2008 | 16.43 |
› 

Rozčilují vás bary, herny či nevěstince ve vašem okolí, lehká pomoc, vyřešte to tak, jako to vyřešili v jednom americkém městě. Stačí najít pochopení u radních nebo si zajistit bohatého sponzora.

Striptýzový klub koupilo za obecní peníze městečko Lavonia v severovýchodní části amerického státu Georgia. Koupě klubu byla totiž pro zastupitele městečka jediným způsobem, jak ho mohou zrušit.

Téměř milion dolarů (15,3 milionu korun) mohla Lavonia využít třeba na vylepšení čističky vody.Místo toho zastupitelé koupili striptýzový klub Cafe Risque, jehož zrušení se dlouho - a zatím marně - snažili prosadit. Ihned poté, co na město přešla vlastnická práva, sundali dělníci vývěsní štít klubu a spálili ho ve velkém táboráku za nadšených ovací místních obyvatel.

Striptýzový klub Cafe Risque otevřel v Lavonii v roce 2001 floridský podnikatel Jerry Sullivan. Město se několikrát pokoušelo dosáhnout soudního uzavření, jenže Sullivanovi právníci úspěšně argumentovali tím, že tančit bez šatů je ústavou chráněnou formou projevu. Sullivan zemřel v roce 2006, ale klub fungoval dál.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (46x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář