Perličky ze světa

1. srpen 2008 | 23.00 |
› 

Pár drobných perliček ze světa, aneb co všechno se může stát. No já nevím, ale kdyby ta třetí kuriozitka fungovala, tak jsme dneska národem věřících a modlářských šílenců.

Zachránil ji...

Neobyčejnou duchapřítomnost a vytrvalost prokázal jeden z obyvatelů činžáku v čínském Pekingu.
Postřehl, že na mříž společného balkonu ve 4. patře vyšplhala neznámá rozrušená mladá žena a chystá se skočit dolů. Muž se vyřítil na balkon a sebevražedkyni popadl za kotníky. Ta se s ním zuřivě prala, on ji ale držel pevně za nohy, dokud nepřijeli hasiči a visící ženu nesundali na zem. Čína je jediná země světa, kde ženy páchají sebevraždy častěji než muži. Ročně si tu sáhne na život o 25 % více žen než mužů.

Prsatka

LONDÝN – Modelku Katie Price, alias Jordan, nepustili doma v Británii na mezinárodní turnaj v koňském pólu, který se konal ve Velkém parku ve Windsoru. Důvod, že prý má příliš velká prsa, což se vzhledem k přítomnosti královské rodiny nehodí! Oficiální důvod ovšem zněl, že je moc obyčejná a ničím významná...

Americký svět

Obyvatelé amerického města St. Louis se začali modlit za nižší ceny benzinu.
U místních benzinek se tak konají bohoslužby, při nichž mohli věřící poděkovat bohu za nižší ceny pohonných hmot a požádat ho, aby nepřestávaly klesat. O amerických cenách benzinu bychom si přitom mohli nechat zdát – litr tam stojí asi 16 korun. Před rokem však stál benzin jen deset korun.
Účastníci si během dvou modlicích seancí natankovali, pomodlili se a pak si zazpívali.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (48x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář