E-cigareta po týdnu

6. srpen 2008 | 17.00 |
› 

Tady přináším pár postřehů a hodnocení, které jsem po prvním týdnu používání E-cigarety získal. Další vyhodnocení přidám asi za měsíc.

Hned první, co mě překvapilo a potěšilo bylo balení. Pokud obal prodává, tak tady je opravdu na jedničku. Moc pěkná patrová krabička, která má moderní design. Dále pak praktická tabatěrka pro dvě baterie, takže máte rezervu vždy po ruce. A k tomu srozumitelný návod, který svou jednoduchostí musí pochopit každý,

Jsem silný kuřák ( přes 20 cigaret denně) a po třech dnech jsem dosahoval výsledku 8-9 cigaret a to je pro mě obrovské plus. Další omezení bude následovat, ale nechci to lámat přes koleno. E-cigareta je úžasná náhražka, nikdo vás nešikanuje, že ho obtěžujete kouřem a pokouříte si i na zakázaných místech.

Je fakt, že jsem zkoušel e-cigaretu bez e-liquidu a tím se z e-cigarety linulo na můj vkus málo kouře, ale to se po nakapání e-liquidu zlepší. Výhoda je i v tom, že můžete použít několik příchutí, já se těším na mentolovou.

E-cigareta má jen nějaké malé chybičky - je dosti těžká, takže když ji máte v koutku úst, obě ruce momentálně plné, a předkloníte se, je dost pravděpodobné, že vám z pusy vypadne. Druhé malé mínus je spíš psychologické, protože kouříte a e-cigareta neubývá a kdo by počítal "šluky".

Celkové hodnocení je po prvním týdnu velice pozitivní a mohu doporučit všem, kteří chtějí omezit nebo skončit s kouřením. Rozhodně je lepší než všelijaké náplasti nebo žvýkačky.


Škoda jen, že se bojuje proti kouření a tento vynikající pomocník není v žádné trafice, alespoň v Ostravě jsem se po něm marně pídil.
Kdo by měl zájem, může si více najít na internetových stránkách
www.e-cigareta.cz.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.01 (77x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář