Italští paroháči

9. srpen 2008 | 20.00 |
› 

Když řeknete Italovi paroháč, (cornuto) tak si zaděláte na pěkný průšvih a může to být i na rvačku. Dnes ale v nejkatoličtější zemi se situace změnila a Italové paroháče s oblibou vyrábějí ve vzájemné spolupráci. Zřejmě došli k názoru, že se parohům stejně neubrání, protože uhlídat temperamentní manželky je nad jejich možnosti a schopnosti.

Miliónům Italů jejich vlastní ženy nestačí: na noc je klidně vymění za manželky svých známých či přátel. Vlivný list La Stampa tvrdí, že sexuální život si tak "ozvláštňuje" každý čtvrtý sexuálně aktivní manželský pár.Průměrný věk mužů, již si s radostí vyměňují manželky, je 43 let, u žen je nižší - 35 let.

Není to žádná úchylka, nýbrž běžná součást života, jak La Stampa demonstruje na případu jedné manželské dvojice: Lara a její manžel Luca se prý občas navečer seberou, nechají děti doma a vyrazí na "pěkný večer se skupinovým sexem". Praxe se navíc šíří závratným tempem, zejména kvůli internetu.

La Stampa tvrdí, že půl miliónu italských párů si pravidelně vyměňuje své partnery v soukromých sexuálních klubech. Jak řekl jeden z jejich zaměstnanců, "vidíme tu všechny druhy lidí. To, co je spojuje, je dostatek peněz - setkáváme se s právníky, lékaři, fotbalisty, obchodníky i politiky,"dodává.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (38x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář