Tři ze světa

11. srpen 2008 | 17.01 |
› 

Tři kuriozity ze světa z kriminálního prostředí. Doufám, že vás tyto drobné perličky pobaví. Inu ve světe je možné cokoliv a pokud nemáte za ušima, tak na to můžete doplatit.

Smradem proti zločincům

Policie v Los Angeles má novou zbraň proti kriminálním živlům. Proti nejhorším zločincům nasazuje tchoří zápach. Tchoří četa už několik měsíců pravidelně zasahuje v opuštěných domech, kde se skrývají zločinci. Policisté natírají vytypovaná místa gelem, jenž na hony daleko šíří zápach žlázových výměšků tchořů. K přestřelkám, jak je známe z amerických filmů, tak mnohdy vůbec nedochází. Nesnesitelný smrad vypudí všechny samozvané obyvatele a dům navíc zůstane pro zločin nepoužitelný ještě několik dní.


Hloupého zloděje prozradila vlastní moč

Jeden švédský zloděj si teď ve vazbě rve vlasy za vlastní zpupnost. Když vykrádal jeden obchod, potřeboval si odskočit. Navštívil místní toaletu a přišlo mu jako dobrý nápad "označkovat si dobyté území" a nespláchnout po sobě. Kriminalisté, kteří krádež vyšetřovali, se velice zaradovali, protože ze zanechané moči nechali udělat rozbor DNA a pro místní známou firmu si přijeli jen několik dní po spáchání trestného činu


Výkalem proti dozorci

Neobvyklý případ útoku na dozorce řešil soud v Texasu. Bobby Ferguson si ve věznici v Huntsvillu odpykával trest za obchodování s drogami a za krádeže. Minulý měsíc se ale naštval na dozorce a hodil po něm vlastní výkal. Soud ale neměl pro nezvyklý protest proti chování státního zaměstnance pochopení a Fergusonovi přidal k trestu padesát let.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (42x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář