Jeptišky

26. srpen 2008 | 10.03 |
› 

Soutěž o nejkrásnější jeptišku se bude pořádat v Itálii.Odhalit skrytý půvab jeptišek se rozhodl jeden italský kněz, který plánuje uspořádat v září klání o nejkrásnější obyvatelku kláštera.

Adeptky klání nazvaného Miss sestra Itálie musejí otci Antoniovi Rungimu nejprve poslat svou fotku, kterou on vystaví na svém blogu, jehož návštěvníci budou jeptiškám posílat hlasy. Nápad na soutěž krásy prý mu vnukly samy jeptišky. Dostal údajně již asi tisíc přihlášek.

"Opravdu si myslíte, že všechny sestry jsou staré, zakrnělé a smutné? Dnes tomu už tak není. Do naší země dorazily mladé a vitální sestry, zejména ze zahraničí. Jsou opravdu velmi, velmi krásné, zejména Brazilky," soudí podnikavý duchovní.

Krása žen je podle něj dar od Boha a lidem je třeba ukázat, že existuje i jiná krása než ta televizní, totiž "cudná, jež pochází ze srdce a duše".

"Doufám, že příští ročník už nebude jen na síti, ale že se nám podaří uspořádat opravdovou soutěž, která by se mohla konat v rámci Miss Itálie," doufá kněz.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (44x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář