Panenství na prodej

10. září 2008 | 11.03 |
› 

Neradujete se, pánové, tohle není pro nás. Dražba se bude konat v USA a jistě to nebude právě nejlacinější záležitost. Nakonec naše dívky jsou přeci hezčí a dnes už si panenství neschovávají až do manželství. Tady je šance, tedy pouze pro ty mladé.

Howard Stern, známý moderátor, se chystá vydražit panenství jisté dívky na své rádio show. Dvaadvacetiletá brunetka, která "z důvodu bezpečnosti" užívá pseudonym Natalie Dylanová říká, že jí to pomůže zaplatit školné. Sternovi ji představil majitel legálního nevadského nevěstince, kde už pracuje její sestra. Jak uvádí list The Sun, výherce aukce si užije svou výhru právě v tam.

"Neměla jsem z toho nějaké mravní dilema. Žijeme v kapitalistické společnosti. Proč bych nemohla kapitálově využít své panenství," říká Natalie. A jen pro případ, že by někdo o jejím panenství pochyboval, je ochotná podrobit se polygrafu a gynekologickému vyšetření.

Aukce proběhne na Sternově rádiostanici Sirius a sledovat ji budou webové stránky nevěstince. Natalie říká, že její matka, "konzervativní učitelka čtvrté třídy", s aukcí sice nesouhlasí, ale podporuje ji a je připravena na negativní zájem médií, který dražba jistě vyvolá.

"Je mi jasné, že mne někteří lidé odsuzují. Já si ale myslím, že tím naopak využívám svou sílu. Užívám to, co mám, k tomu, abych se dále mohla zlepšit," dodává Natalie, která již dokončila bakalářské studium v oboru ženských studií na Sacramento State University a chce pokračovat magisterským studiem v oboru manželství a rodinné terapie.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (58x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře