Uprchlík

20. září 2008 | 10.18 |
› 

Tohle se stát jedné moji známé, tak mají pašeráci na krku ještě zabití, pokud ne hned vraždu. Ženu vylekal na hotelové toaletě hroznýš, utekl potrubím pašerákům.

Živého, dva a půl metru dlouhého škrtiče našla na toaletě svého hotelového pokoje žena v nizozemském Maastrichtu. Personál hotelu chvíli před tím objevil v pokoji čtyř Italů o patro níž skrýš asi třiceti druhů pašovaných exotických zvířat.

Pašeráci na sebe v pondělí upozornili podezřelým chováním, když prohledávali křoví u hotelu. Zaměstnanci se obávali, že hosté chtějí odjet bez zaplacení, a otevřeli jejich pokoj.

Ke svému překvapení tam našli pytle a krabice s exotickými hady, žábami, mloky a dokonce i mládětem krokodýla. Dva gekoni volně pobíhali po pokoji.

Mezitím přišla na recepci hotelu žena nahlásit, že na toaletě svého pokoje objevila obrovského hada. Dva a půl metru dlouhý hroznýš zřejmě utekl Italům a potrubím se dostal na toaletu do pokoje o patro výš.Zaměstnanci hotelu zavolali policii, která tři muže a jednu ženu z Itálie zatkla. Kromě ohrožených zvířat u nich našli i zbraně a drogy. Zvířata byla do země přivezena nelegálně, některým chyběly potřebné doklady o původu.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (47x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář