Domácí zvířátko

25. září 2008 | 18.24 |
› 

Někdy se z domácího mazlíčka stane i nebezpečný tyran. Proto je potřeba, dobře si rozmyslet, co budeme chovat za zvířátko. Starším ženám bych doporučil rozhodně menší zvířátko, než je tenhle "drobeček".

Čuníka místo psa chová i George Clooney. Tak proč ne já, řekla si Caroline Hayesová (63). Jenže její kanec z milého selátka vyrostl v agresivního trýznitele.

Ten si jednoho dne řekl, že bude pánem domu. A tak když se pokusila seniorka odejít na venkovní toaletu u svého domu, kanec jí to prostě nedovolil. Inu za dobrotu na žebrotu.

Hayesová našla pašíka opuštěného v deštném pralese a spolu se sousedy ho začala krmit. Společně mu říkali Bruce. Jenže jak kanec rostl, stal se agresivním a důrazně se dožadoval více potravy.

"Začal být velmi agresivní, začal do mě strkat, tak jsem se ho začala bát... Toho rána jsem chtěla jít na záchod, který mám venku. Otevřela jsem dveře a to prase mě velmi tvrdě tlačilo zpět do mého pokoje. Vzala jsem smeták a vyháněla ho ven a ono mi ho překouslo napůl," stěžovala si chovatelka opuštěného kance. Ale přesto se pašíka stále zastává. Odchyt se zatím nepodařil ani farmářům z okolí, kteří nebyli schopní obří zvíře lapit.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (42x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář