Věřte - nevěřte

26. září 2008 | 19.01 |
› 

Už se Vám jistě stalo, že Vás oslovila cikánka a chtěla Vám hádat z ruky za nějaký malý obnos. No, já už jsem tuhle nabídku párkrát odmítl, ale teď nevím, jestli to nebyla chyba.

Manželé Henryovi, majitelé malého snack baru na severovýchodě Anglie, vyhráli v loterii téměř 4,5 miliónu liber (asi 138 miliónů Kč). Stalo se tak jen pár dní poté, co jim výhru předpověděla stará cikánka.

Ann tvrdí, že jí záhadná cikánka četla osud z ruky poté, co ji podarovala sendvičem. "Počasí bylo příšerné. Do obchodu vešla stará paní, úplně promočená, tak jsem jí nabídla šálek čaje a sendvič. Začaly jsme si povídat a ona mi řekla, že umí předvídat budoucnost. Nejdříve jsem ji považovala za podvodnici. Pak ale řekla: ´Vyhrajete v loterii. Vidím čtyřku, ale nevím, kolik je za ní nul´," řekla Ann reportérům z Daily Mail.

Manželé, z nichž každý pracuje dvanáct hodin denně v Garyho Snack Baru v průmyslové zóně města Bishop Auckland, vyhráli přesně 4 493 783 liber. Teď se chtějí odstěhovat z domku, kde bydlí a postavit si vlastní dům snů.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (43x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář