Atlas penisů

27. září 2008 | 21.46 |
› 

Tenhle atlas je nebezpečná zbraň proti mužům, které příroda neobdařila velkým mužstvím a zavdá příčinu k nejednomu sváru a začne potupné srovnávání a poměřování.

Ženy na celém světě se dočkaly! Norský vydavatelský dům Dinamo totiž právě pustil na pulty světový unikát – atlas penisů.

Ten obsahuje fotografie stovky penisů, které jsou doplněny podrobnými popisky, včetně upozornění na případné odchylky od "průměru". Autoři knihy "Penis Atlas" si kladou za cíl uvést na pravou míru špatně chápaná fakta o penisech a demystifikovat fámy spojené s pánským přirozením.

Podle listu Aftenposten na knize spolupracovali čtyři sexuologové, několik fotografů a také designérů, kteří se postarali o co nejdokonalejší pohled na stovku pečlivě vybraných penisů. Ty jsou v atlasu podrobeny měření, analyzování a především vzájemnému srovnání. "Penis Atlas" nabízí kompletní a přesnou prezentaci penisů z různých pohledů, uvádí vydavatelství.

Penisy jsou v knize vyfotografovány v klidném i ztopořeném stavu, obrázky doplňuje velikost rozdělená na délku a průměr, popis tvaru, barvy a mnoho dalších katalogizačních údajů doplněných o diskuzi

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.18 (123x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře