Kdepak výprask

4. říjen 2008 | 11.01 |
› 

Násilí a neúcta k živým tvorům se projevuje stále častěji a stále v nižším věku. Velmi smutný případ se nedávno stal v Austrálii, a tak si jen říkám, jestli tam taky nemají nějakou Džamilu, která zakazuje pár pohlavků či nějakou tu na zadek.

Sedmiletý chlapec napáchal neuvěřitelné škody v centru pro plazy v zoo v australském městě Alice Springs. S úsměvem zabil během půl hodiny třináct vzácných plazů. Podle ředitele zoo Rexe Neindorfa, je škoda jen obtížně vyčíslitelná, protože se jednalo mimořádné vzácné druhy, navíc o dospělé jedince.

Půlhodinové řádění dítěte zachycují bezpečnostní kamery. Chlapec ráno přeskočil plot zahrady a s úspěchem se vyhnul senzorům alarmu. Některé z plazů ubil kameny, další naházel přes dvojitý plot okolo nádrže s krokodýly.

Mezi oběťmi jeho řádění jsou například dva velmi vzácné exempláře molocha ostnitého, dvě agamy vousaté a dvacet let starý varan. "Skutečnost, že sedmileté dítě může napáchat takovou spoušť za tak krátkou dobu, je neuvěřitelná," řekl ředitel.

Chlapce odvedla policie, ovšem vzhledem k nízkému věku jej nemůže potrestat. V Severním teritoriu lze trestat jen děti nad deset let. "Budeme se soudit s jeho rodiči, kteří ho v té době pravděpodobně měli hlídat."

A takovému "zlatíčku" přece nemůžete dát na zadek. Protože jeho "jemná" dušička by utrpěla velkou újmu za takovou nespravedlivost. Bravo, Džamilo!!!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.02 (49x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář