Miluji Tě k sežrání

7. říjen 2008 | 19.59 |
› 

Já bych tě samou láskou snědl a podobná prohlášení známe, ale nebereme je nikdy příliš vážně. Potvrdit pravdivost těchto výroků se ale pokusil dokázat jeden Brit.

V Leedsu stanul před soudem britský kuchař pro obvinění, že zavraždil svého milence, rozporcoval část jeho stehna, maso okořenil bylinkami a usmažil si ho na olivovém oleji.

Obviněný je šestatřicetiletý Anthony Morley. Jeho o tři roky mladší milenec Damian Oldfield si vydělával publicitou v časopisech pro homosexuály.

Zločin byl spáchán letos v dubnu. Podle obžaloby si oba muži dali schůzku v baru a po hojném popíjení odešli do Morleyova bytu. Druhý den ráno přišel Morley v županu a se zakrvácenou tváří a rukama do krámu v sousedství a žádal, aby zavolali policii, protože zabil někoho, kdo se ho pokusil znásilnit.

Policie našla v jeho bytě nahé Oldfieldovo tělo, z něhož část chyběla. V kuchyni bylo ale šest už usmažených kusů lidského masa a další už byl částečně snědený. Podle soudních lékařů byl Oldfield ubodán.

Morleyův obhájce řekl, že nepopírá, že jeho klient Oldfielda zabil a část jeho těla usmažil, ala že soud by měl přihlédnout k tomu, že Morley byl možná vyprovokován, a také k jeho duševnímu stavu.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.02 (47x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář