Lesbičky a děti

11. říjen 2008 | 09.35 |
› 

Chceš mít hezké a chytré děťátko, tak jedině spermie od muže xy, takhle nějak si radí lesbičky, které se rozhodly pro umělé oplodnění. Je to drobek nezodpovědné právě vůči dětem.

Lesbičky v australském Adelaide si k oplodnění vybírají pořád stejné muže. Mezi dětmi tak hrozí příbuzenství. Doktoři však varují, myslete na genetické vady!

Homosexuálně orientované ženy propadly módě vyvolených hřebců – doporučují si vzájemně vybraného muže s kvalitními geny.
Tak se stane, že má hned třicet dětí různých žen jednoho otce. Pokud ovšem dotyčná dítka svého biologického tátu nepoznají, hrozí, že si náhodně mohou v budoucnosti začít něco se svým nevlastním sourozencem.

Před tímto trendem varoval odborníky i laickou veřejnost expert na reprodukční medicínu doktor Andrew Dutney. Ten se totiž setkal v Adelaide minimálně se dvěma muži, kteří oplodnili kolem třiceti lesbiček.

A pokud bude lesbiček přibývat, kdy si několik desítek žen najednou zvolí jako inseminátora jediného muže – i když může být sebezdravější, krásnější, vitálnější a inteligentnější, způsobí tím ochuzení genetické různorodosti ve společnosti.

A pokud se dítka dvou takových lesbiček náhodně zkříží, dojde ke křížení blízkých příbuzných a šíření genetických vad či horších imunitních vlastností.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (53x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář