Dceruška

16. říjen 2008 | 17.44 |
› 

Taková hodná a dobře vychovaná dceruška, to je opravdová radost pro rodiče. Myslím ale, že tohle vůbec neplatí o jedné mladé dívce z Austrálie.

Australanka Natasha Ryan zmizela, když jí bylo 14 let. Rodiče si celou tu dobu mysleli, že byla zavražděna. Ona se ale jen tajně odstěhovala se svým přítelem a v televizi klidně sledovala zprávy o svém zmizení a vraždě.

Celé čtyři roky žila v domě přítele ve tmě, schovaná za zataženými závěsy, a když měl někdo přijít, schovala se do skříně.Jen v noci se vždy na chvilku chodila ven nadýchat čerstvého vzduchu. Románek skončil v momentě, kdy ji policisté objevili v domě jejího přítele mlékaře Scotta Blacka, a to ve vzdálenosti jen 1,5 km od domu dívčiny rodiny! Okamžitě bylo též zastaveno vyšetřování muže obviněného z její vraždy.

Tehdy osmnáctiletá Natasha se vrátila zpět k matce a Black byl odsouzen za křivé svědectví. Po jeho návratu z vězení spolu ale opět začali žít a přivedli na svět syna. Teď, před pár dny, si řekli své ››ano‹‹. "Doufám, že jednou přestanu být známá jen jako ››ta holka ze skříně‹‹," řekla Natasha, ale vzápětí prodala své svatební fotky časopisu ››Woman's Day‹‹ v přepočtu za 2,5 milionu Kč.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (56x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář