Řidičák

23. říjen 2008 | 18.54 |
› 

Také si dáte na kuráž. Dvacetiletá Rumunka Monika Cristescuová byla vyloučená ze zkoušek v autoškole po provedení dechových zkoušek ještě během písemné části testů. Dívka v sobě měla neuvěřitelných 1,6 promile.

Po provedení dechových zkoušek Monika Cristescuová přiznala, že před testy pila, ale uvedla: "Měla jsem pouhé čtyři giny, abych se vypořádala s nervy."

Policie byla však nemilosrdná a stáhla její žádost o řidičský průkaz. Testy nesmí skládat do té doby, než se ukáže úplně střízlivá.

"Přišla na testy a po několika minutách se začala chichotat, mluvit nahlas směrem k ostatním kandidátům v místnosti, vykřikovat odpovědi na otázky a říkat ostatním, že bude mít všechno správně," instruktor přišel k jejímu místu a okamžitě ucítil alkohol. Rozhodl se tedy podrobit dívku dechovým zkouškám, které byly pozitivní.

"Přiznala, že měla před jízdou nějaké ty drinky, aby zklidnila nervy. Bude se ale muset naučit, že alkohol a řízení se spolu nemíchají, ani když jde o teoretický test. Bylo nutné ji z testu vyloučit, jako jasný vzkaz směrem k dalším kandidátům na řidičský průkaz, kteří by zamýšleli něco podobného," dodal mluvčí.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 1 (48x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář