Fanoušci

25. říjen 2008 | 19.13 |
› 

Sportovní fanoušci se projevují různě a různě též projevují i přízeň nebo nepřízeň některému hráči. Trochu kuriozní přivítání připravili však švédští fanoušci pro jednoho hokejistu.

Že občas hokejoví fanoušci nahází na led předměty, které tam nepatří, to není nic neobvyklého. Jenže co když se na hrací ploše objeví vibrátory a dokonce i dvoumetrový plastový penis?

Přesně to se stalo během zápasu druhé švédské ligy mezi AIK Stockholm a Leksandem (3:2). Domácí fanoušci takhle přivítali obránce hostů Jana Huokka, který se pár hodin předtím nechtěně stal pornohercem.

Hokejista si totiž mobilem natočil pohlavní styk se svojí přítelkyní. Jenže pak mu telefon kdosi ukradl a video zveřejnil na internetu. Byla jen otázka času, kdy si toho někdo všimne...

Není divu, že si fanoušci AIK bývalého reprezentanta, který kdysi válel i za jejich klub, takhle podali. Na stadionu ho vítaly posměšné transparenty a při představování mužstev domácí zaházeli led vibrátory a umělými penisy. Na tom největším se skvělo Huokkovo jméno.

"Neměl jsem s tím nejmenší problém, nestalo se nic, co by mi ublížilo," zůstal v klidu hokejista. To si myslí i vedení AIK, které o akci svých fanoušků dopředu vědělo. "Horší by bylo, kdybychom jim něco podobného zakázali," prohlásil šéf klubu M.Hedenström.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (57x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář