Konzervativní Britové

26. říjen 2008 | 21.36 |
› 

Tak to už dávno neplatí. Britové ani zdaleka nejsou takoví suchaři, jak se dříve tvrdilo, ale dokáží si i pěkně užívat ve svém sexuálním životě.

Uspokojení z práce dnes pro Brity znamená i něco víc než jen příjemné pracovní prostředí a slušné platové ohodnocení – patří do něj i sex.

Na pracovišti ho provozuje každý pátý občan. Podle studie deníku Observer by čtvrtina mužů klidně prodala své tělo za peníze, kdežto desetina žen by sex použila jako způsob, jak postoupit v práci výš.

K britské kultuře dnes patří povolené mravy, polovina národa si užila alespoň jednou v životě náhodný sex na jednu noc. Ovšem v generaci 25 až 44 let je to dokonce 64 procent a sex na jednu noc si tato věková skupina užívá opakovaně.

Každý pátý Brit považuje monogamii za přežitek. A tři z deseti lidí věří, že je monogamie naprosto nepřirozená.

Zatímco v sexu jsou Britové obecně liberální, jejich postoje vůči gayům jsou stále dost konzervativní. Proti manželství osob stejného je 45 procent obyvatel.

Britové také začínají souložit dříve než v minulosti, u věkové skupiny 65 a více to bylo v průměru v devatenácti letech, zatímco dnes začínají s prvním pohlavním stykem mezi šestnáctým a sedmnáctým rokem.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (44x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář