Ale, pane faráři...

2. listopad 2008 | 15.48 |
› 

Velká smůla je, spadnout na bramboru tak nešikovně, že se vám zavrtá do konečníku a nedá se vytáhnout. Otázkou tedy je, jestli to tak opravdu bylo.

Muži experimentující při masturbaci se svým análním otvorem patří mezi nejbizarnější návštěvníky pohotovosti. Nikdy se totiž nepřiznají, co dělali...

Většinou tvrdí, že na daný předmět spadli. Nazí a zadkem napřed. Nejinak tomu bylo v případě jednoho anglického kněze, který přišel k lékaři s bramborou v konečníku. Prý se mu tam vrazila, když věšel závěsy a spadl přitom na stůl v kuchyni.

Studem by se tento padesátiletý duchovní nejraději do země propadl, bez lékařské pomoci by ale jeho případ skončil špatně. Lékaři mu museli bramboru vyjmout chirurgickým zákrokem.

Lékaři z pohotovosti už přijímali pány s různými předměty v rektu, mezi nimi byl deodorant, okurka, ruská matrjoška či karafiát.Všechny se tam dostaly samozřejmě nešťastnou náhodou, jak majitelé bizarního zranění uváděli. Nejčastěji muži na předmět prý spadli.

Vrchní sestra T. Watson popsala rozhovor s knězem pro britský The Sun: "Vysvětlil mi, že věšel závěsy nahý v kuchyni, když spadl zadkem na kuchyňský stůl, kde byla brambora. Ale mým úkolem není o jeho příběhu pochybovat. Musel podstoupit chirurgický zákrok, aby mu ji odstranili."

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (62x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář