Americké volby a kšeft

2. listopad 2008 | 20.18 |
› 

Američtí obchodníci jsou velmi vynalézaví a klidně Vám zahrají na vlasteneckou notu, pokud ucítí pěkný zisk. Volby jsou k tomu dobrou příležitosti.

Už za dva dny si Američané zvolí nového prezidenta. Svou troškou přitom ke kampani přispěli i obchodníci-vtipálkové. Demokrat Barack Obama už tak není pouze žhavým kandidátem na prezidenta, ale také tváří nové značky vibrátoru!

Obličej republikána Johna McCaina pro změnu zdobí krabičku prezervativů. Obětí vynalézavých obchodníků se stala i McCainova kandidátka na post viceprezidentky Sarah Palin.

Barack Obama: Vibrátor

Měří devatenáct centimetrů a váží 400 gramů. Má zlatou barvu a je na něm vyrytý obličej Baracka Obamy. Na první pohled by si asi nikdo netroufal tipnout, že se jedná o sexuální pomůcku pro dámy. Na ten druhý už ale umělý penis přehlédnout nejde. Tato neobvyklá hračka do ložnice se dá koupit za 350 korun. Stejná firma chystá i vibrátor s tváří nynějšího amerického prezidenta George Bushe.

Sarah Palin: Gumová panna

Kdo našel zalíbení v Sarah Palin, která kandiduje na McCainovu viceprezidentku, může si pořídit známou sexuální hračku s její podobou. Dá se koupit za zhruba 350 korun. Kdo ale někdy viděl takto lacinou gumovou pannu, jistě si dovodí, že provedení bude nevalné.


John McCain: Kondom

McCainovy kondomy nabízejí větší bezpečnost než tajné služby. Tak přesně touhle větou se snaží přilákat zákazníky reklama na prezervativy, jejichž krabičku zdobí podobizna Johna McCaina. Kondom utahující si z nadcházejících voleb je samozřejmě trochu dražší než jeho 'obyčejní kolegové'. Vyjde na zhruba 90 korun. U stejné firmy se dá pořídit i prezervativ s obličejem McCainova konkurenta Baracka Obamy.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (50x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář