Výhodná nabídka

3. listopad 2008 | 14.13 |
› 

Zaplatíte za jednu, dostanete dvě věci, to je přece výhodná nabídka, že. No já nevím. Záleží oč se tady jedná, ale v tomhle případě bych se asi dost rozmýšlel.

Zoufalá žena prodává byt se vším, co v něm je. Nic divného, řeknete si, pokud by v bytě ještě nebydlel ženin tvrdohlavý otčím, na kterého se tato nabídka vztahuje také. Švédská právnička zdědila podkrovní apratmán po smrti své matky již před několika lety. Nyní by jej už konečně chtěla prodat, ale dvaapadesátiletý muž se nechce za žádnou cenu odstěhovat a nic si nedělal ani ze soudního rozhodnutí k vystěhování.


Žena tedy vsadila na svoji poslední možnost. V nákupních centrech se obchody předbíhají s nabídkou dvou věcí za cenu jedné, aplikováno na její situaci:
"Kupte si můj byt, včetně zařízení a nábytku, otce dostanete zdarma." Žena je připravena byt prodat v aukci za nejvyšší nabídku. Mats Ljungquist, právník zastřešující prodej, varuje, že se celá sitauce může stát nepřehlednou. "Kdokoli si byt koupí, bude muset zajistit soudní vystěhování nájemníka.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (48x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář