Sex turistika

9. listopad 2008 | 21.57 |
› 

Víte, kam si nejraději jezdí užívat sexuchtiví turisté? Na prvním místě asi nikoho nepřekvapí Thajsko, stejně tak Filipíny, které jsou na druhém místě. Bronzový stupínek poněkud překvapivě obsadila Kuba. ČR je na patnáctém místě.

Sexuální lákadla naší země jsou čtvrtá největší v Evropě. Před námi je pouze Rusko, Litva a Nizozemí. V posledních letech se na špici také mohutně tlačí Ukrajina. Má totiž image velice levné země s krásnými nenáročnými dívkami. Ačkoli je tam prostituce ilegální, podle oficiálních údajů tam žije na 12 tisíc lehkých žen. Nevládní organizace ale odhadují jejich počet několikanásobně vyšší.

Česko přitahuje sexuchtivé turisty hlavně levnými cenami, minimální regulací nabídky a vysokou úrovní nočních podniků. Funguje zde přibližně 800 erotických podniků a roční obrat sexuálního průmyslu je asi 10 miliard korun. Největšími vášnivci jsou Němci a Britové. Jen v centru Prahy se obrat sexuálního průmyslu pohybuje kolem půl miliardy korun. V Česku se podle odhadů živí prostitucí až 25 tisíc osob, z toho šest tisíc prostitutek pracuje v nočních klubech.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.02 (50x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář