Naše zlatíčka

10. listopad 2008 | 19.12 |
› 

Žádný výprask, protože jejich něžná děcká duše by utrpěla těžký šok, zajímavé je, že jejich něžná duše neutrpí šok, když páchají násilí.

V obchodě stála jen šest liber (asi 180 korun), ale ukázala se být k nezaplacení. Řeč je o podprsence, která zachránila život britské barmance.

Šestadvacetiletá Vicky Parsonsová cítila, jak jí nůž prořízl kůži, ale ostří zastavila drátěná výztuž košíčku její nové podprsenky. "Ta podprsenka mi zachránila život. Bylo to nejlíp utracených šest liber v mém životě," řekl novinářům.

Útočníkovi, který Vicky napadl na ulici, bylo teprve čtrnáct let. Nejprve ženě přiložil nůž ke krku a chtěl peníze. "Instinktivně jsem ho odstrčila a on mě pořezal na ruce. Křičel: 'Dej mi prachy' a já mu začala nadávat. Tak mě bodnul nožem do prsou a utekl," dodala Parsonsová.

Obchod, kde svou zázračnou podprsenku koupila, má z nečekané reklamy radost a pozval Parsonsovou, aby si přišla poškozený kus spodního prádla vyměnit za nový.

Osmiletý chlapec zastřelil v americkém státě Arizona svého otce a dalšího muže. Motiv chlapcova činu zatím není znám.

Policisté dorazili k domu, v němž k činu došlo, jen několik minut poté, co byli na střelbu upozorněni. Jedna oběť ležela před domem, druhá v pokoji v prvním patře. Chlapec, který podle policistů neměl dříve žádné problémy, se ke střelbě přiznal.

Střelcův obhájce si nicméně na postup policie stěžoval. Podle něj vyšetřovatelé přestoupili své pravomoci, když začali chlapce vyslýchat bez přítomnosti jeho matky nebo právníka. Údajně ho také nepoučili o jeho právech.

Soudce umístil střelce do nápravného zařízení pro mladistvé. Chlapec je obviněn z dvojnásobné úkladné vraždy.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (53x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře