Kniha přítel člověka

19. listopad 2008 | 13.18 |
› 

Co se v mládí naučíš ... žáci základní školy dostali erotickou příručku, která byla určená pro mnohem starší čtenáře. Inu lidé jsou omylní a občas chybují.

Jako památku na školní exkurzi dostali žáčci základní školy knížku s vyobrazenými erotickými pozicemi. Knížka s názvem "Jak změnit svět za babku" byla rozdána dětem ve věku od osmi do devíti let.

Třída byla na školní exkurzi v supermarketu Sainsbury ve městě Haverhill. Dvaačtyřicet žáků základní školy se tak mohlo dočíst: "Koupejte se s kamarádem. Ušetříte tak za vodu. Jen z vany vylezte dřív, než budete celí rozmáčení a scvrklí". Mimo to knížka malým čtenářům dále radila, aby se oholili na intimních místech. A jak se na to celé přišlo? Inženýr A. Dodd slyšel svoji dceru Lauru, jak se hihňá při čtení knížky. Jeho reakce byla pochopitelná: "Zuřil jsem. Bylo to krajně nevhodné a nerozumné, dát dětem takovou knížku. Učitelé byli zděšeni stejně jako já. Laura se při čtení té knížky bavila, ale naštěstí nerozuměla jejímu obsahu."

Mluvčí obchodního řetězce k tomu řekl: "Došlo k chybě, která vznikla z výrazu dobré vůle. Je to pěkná kniha, která má ukázat jak zlepšit svět, ale není to kniha pro děti. Na obálce jsou kreslené obrázky, tak je snadno zaměnitelná. Omlouváme se za záměnu knihy a postaráme se, aby se to příště nestalo."

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (57x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář