Kdo to zaplatí???

21. listopad 2008 | 17.37 |
› 

Tak nevím, kdo je vlastně u nás diskriminován, ale podle všeho, nejvíce na to doplácejí slušní občané, zatímco ti nepříspůsobilí si z ničeho nedělají těžkou hlavu a jen vykřikují diskriminace. To jim opravdu jde dobře.

Problémoví pacienti na infekčním oddělní prostějovské nemocnice už týden ničí zařízení a jsou vulgární k personálu. Vedení nemocnice muselo infekční oddělení posílit o další personál, policii o pomoc ale nepožádalo. (Nechápu proč?! Komu z nás by takové jednání beztrestně prošlo?)

S nemocničním prostředím se prý nemůže srovnat početná rodina, která je nakažená žloutenkou. "Demolují zařízení pokojů, ničí žaluzie, hračky, rozbíjejí teploměry, sklenice. Děti také pomalovaly stěny pokojů a roztrhaly prádlo. Protože vylézaly oknem ven, museli jsme sundat kliky. Navíc mají problémy s hygienou, klidně močí na pokoji," popsala pro MfD situaci na oddělení jedna z pracovnic. (Kdo zaplatí škodu? Oni určitě ne a také pochybuji, že z nich dostanou poplatky za pobyt v nemocnici. Kdo z nás by se takhle mohl beztrestně chovat?)

Mluvčí nemocnice Tomáš Želazko uvedl, že další posílení personálu je složité, protože zaměstnanci na infekčním oddělení musí být očkováni.

Policejní mluvčí Alena Nedělníková řekla, že pokud nemocnice nedá podnět, nemohou policisté nic dělat. "Kdybychom oznámení dostali, případem se okamžitě začneme zabývat a to i přesto, že jsou pacienti nakaženi žloutenkou."

Tohle by chtělo natočit a ten záznam přehrát romským aktivistům až si zase budou stěžovat na diskriminaci, dále to ukázat radilkům z EU a také by si ho měla povinně každý večer pouštět ministryne Džamila Stehlíková, aby viděla, čeho se zastává.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (59x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář