Sex za alkohol

30. listopad 2008 | 10.46 |
› 

Když je chuť na něco ostřejšího, co vám v obchodech neprodají, protože nemáte ten správný věk, tak se to nechá sehnat nelegální cestou. Mládež si tak opatřuje alkohol na mejdany.

Mezi švédskými teenagery se rozmohl podivný nešvar. Přísnou legislativu, zakazující konzumaci alkoholu nezletilým, obcházejí jak se dá. Za alkohol platí dospělým i sexem.

Každá nová generace teenagerů přináší s sebou něco specifického, co předchozí ani následující už neopakují. Jenže rodiče současné generace švédských teenagerů by zřejmě raději, aby se mládež opakovala po cudnějších předchůdcích. Podle stockholmské policie se totiž nezletilí snaží dostat za každou cenu k alkoholu, který jim nikdo v zemi neprodá. A nabízejí za to už i vlastní tělo. Směna sexu s dospělými za alkohol je naprosto běžná.

"Mnoho mladých lidí je připraveno jít tak daleko, aby získalo alkohol, částečně také proto, aby byli populární u svých přátel," uvedla stockholmská policie v oficiálním prohlášení k věci.

Policie nemá šanci prakticky takové "směnné" obchody podchytit. Mladiství totiž komunikují se svými "zákazníky" na internetu či prostřednictvím smsky a scházejí se většinou v soukromých bytech. Tam dojde k sexu, za nějž se platí alkoholem.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (53x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář