ČEZ opět vyhrál

1. prosinec 2008 | 12.24 |
› 

ČEZ obhájil. Mezi českými Top 100 je opět nejvýš. A divíte se. Své postavení si vydobyl na náš účet, neustálým zdražováním energie. To se to potom dobře vyhrává.

V letošní anketě Českých 100 nejlepších zvítězila již potřetí za sebou energetická společnost ČEZ. (Cena elektřiny pro domácnosti vzroste až o 16,4 procenta.) Na druhém místě skončila stejně jako v předchozích třech ročnících automobilka Škoda Auto. Na třetím místě vystřídal mobilní operátor Vodafone ČR pojišťovnu Kooperativa.

V rámci soutěže jsou vyhlašovány i nejlepší firmy v jednotlivých odvětvích. V cestovním ruchu a hotelnictví zvítězila letos CK Exim Tours, v informačních a komunikačních technologiích ČD - Telematika, ve stavebnictví a průmyslu stavebních hmot Lasselsberger a v zemědělství a potravinářství firma Agrotech.

Cílem soutěže je zviditelnit v Česku registrované firmy z co možná nejširšího spektra ekonomických aktivit.Navržený podnik musí platit v Česku daně, mít nejméně 20 zaměstnanců a vykázat roční tržby vyšší než 30 milionů korun.Systém vyhodnocení využívá znalosti širokého okruhu vybraných odborníků.

Kdyby se každoročně tímhle tempem zdražovalo v potravinářském odvětví, tak se za chvíli budeme pást. Proč se nevyhlašují nejlepší podniky, kde se nejmíň zdražuje.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (50x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře