Policejní odborníci

7. prosinec 2008 | 10.42 |
› 

Myslíte si, že jenom u naší policie se dělají přehmaty, které potom dále kolují mezi lidem ve formě anegnot a vtipů. Kdepak, ono je to asi všude stejné.

Policie vzala útokem chatičku devětasedmdesátileté vdovy, když si spletla sazenice rajčat s marihuanou.

Do domu Lulu Matheson ve Skotskuvtrhla jednotka se psy a ihned si odnesla několik vzorků rostlin na expertizu. Zděšená Lulu Matheson k zásahu řekla: "Strašně jsem se bála. Nechápala jsem, co u mě hledají, protože jsem si jistá, že nemám nic jiného než pár rajčat za oknem. Co si asi pomyslí sousedi?"

První, kdo policii uviděl přijíždět, byl syn pěstitelky Gus, který koukal z okna. Sám si prý pro sebe pomyslel, co asi u nich mohou chtít. "Otevřel jsem dveře a oni se hned hrnuli dovnitř. Prý si na parapetu pěstuji marihuanu. Začal jsem se smát, protože poznám marihuanu od rajčat, ale smích mě přešel, když mě prošacovali a začali prohledávat dům," řekl novinářům Gus. Policejní mluvčí na tiskové konferenci po zásahu sdělil, že v prohledaném objektu se opravdu žádné drogy nenašly. Gus Matheson na policii podá oficiální stížnost.

Já bych stížnost nepodával, co když v těch rajčatech najdou další policejní odborníci narkotické látky, jako třeba vysoce návykový vitamím C.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (67x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář