Ceny jdou dolu

11. prosinec 2008 | 09.54 |
› 

No, jestli si myslíte, že tohle je informace, kde nakoupíte nějaké zboží levněji, tak to jste na omylu. Tohle se týká honorářů za hanbaté fotky.

Ceny za svlékání jdou dolů. Finalistka Miss ČR Nikola Plzáková a členka týmu posledních VyVolených Veronika Fasterová dostaly za své akty pouhých 15 tisíc korun.Dívky se spolu s dalšími deseti modelkami fotily pro tradiční klientský kalendář pražského kasina.

Pro stejný podnik před dvěma lety pózovaly v rouše Evině i známé seriálové hvězdy Ivana Jirešová, Jitka Čvančarová či Michaela Badinková. Ty vydělaly 100 tisíc korun za mnohem méně odvážné fotografie.

"A pak ještě udělaly zbytečné scény, že se jejich fotografie dostaly do médií. To snad u těchto modelek nehrozí," řekl Blesku fotograf J. Ludvík, který umělecké kalendáře pro stejné pražské kasino fotí každoročně.

Pochopit ženy není možné. Klidně se budou soudit i pro nevinné sexuální harašení, ale pózovat nahé pro hambaté fotky do časopisů či kalendářů jim nevadí. Myslím, že ženská důstojnost je také tržní zboží a jak je vidět, tak její cena dost klesá.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (56x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář