Cestujeme vlakem

11. prosinec 2008 | 18.59 |
› 

Pokud si chcete užít pohodlné cestování na úrovni i s kvalitním občerstvením, tak neváhejte a rychle si zakupte lístek za "lidovou" cenu. Vlak bude jistě narvaný až k prasknutí.

České dráhy nabídnou prožitkové cestování speciálním vlakem. Produkt pod názvem Bohemian Train by měl oslovit střední a vyšší klientelu. První speciální vlak ČD vypraví na berlínský koncert britského zpěváka Eltona Johna. Cena jízdenky je od 20 000 korun výš, dodal.

V 90 prodejních balíčcích na koncert Eltona Johna jsou podle mluvčího drah zahrnuty zpáteční jízdenka Praha - Berlín vlakem Českých drah, vstupenka na koncert, catering ve vlakové Restauraci Taittinger a drinky v Bugsy's baru.

"Tímto projektem vycházíme vstříc našim zákazníkům, kteří chtějí zažít jedinečný způsob prožitkového cestování," uvedl generální ředitel ČD.

Železniční odboráři záměr drah kritizují. "Působí jako červený hadr na býka v době, kdy dráhy nejsou schopny zabezpečit odpovídající úroveň vlaků pro obyčejné cestující," řekl mluvčí federace L. Poláček.

Dráhy dosud nevypsaly výběrové řízení na 100 nových vagonů, ačkoliv o tom mluví již několik měsíců. Zastaralý vozový park patří k největším problémům drah. Některé vlaky jezdí po českých kolejích již několik desítek let.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (49x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář