Zajímavá dražba

17. prosinec 2008 | 12.10 |
› 

Chytrá babča, ve snaze předejít domácím rozbrojům, se rozhodla k radikálnímu řešení. Co myslíte, nebudete její příklad následovat, abyste si užili domácí pohodu.

Aby se během vánoc rodina nehádala, kdo bude sedět na místě s nejlepším výhledem na televizi, raději ho stařenka prodala na eBayi.

Bev Stewart z města Stockbridge prodejí skoncovala s malichernými hádkami členů rodiny jednou pro vždy. V inzerátu stálo: "Velmi pohodlné a populární místečko. K nabídce náleží i prémie v podobě nadýchaného polštáře, perfektního pro bolavá záda." Internetové aukce se mohli zúčastnit všichni členové rodiny. Vítězem se stala snacha stařenky se svým jedenáctiměsíčním synem, které za perfektní místo nabídli v přepočtu čtyřista korun.

Pokroková babička k aukci řekla: "Každý rok se všichni o to místo hádají. Je to zaručeně nejlepší místo před televizí. Po straně je kávový stolek, na který si odložíte pití i dálkové ovládání. Proto o něj všichni tolik stojí. Minulý rok to bylo dobré, moje dcera a snacha měly měsíc do porodu, tak si užívaly výhradního práva na křesílko. Ale letos by to bylo peklo. Snad se se mnou vnouček podělí."

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (58x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář