Neoblíbený Santa

18. prosinec 2008 | 13.08 |
› 

Stále více lidí nemá rádo amerického přivandrovalce Santa Clause, který se na náš šklebí z mnoha obchodu a zdobí i vánoční výrobky. Jde to tak daleko, že se lidé rozhodnuli...

Na pátek v jednu odpoledne se chystá před úřadem vlády protestní shromáždění zaměřené proti amerikanizaci Vánoc. Organizátoři "vyhlásili otevřenou válku tlustému americkému představiteli Vánoc, který se snaží vytlačit našeho nositele dárků a pohody z myslí českých lidí, a co hůř, i z myslí českých dětí". Je to zajímavý počin. Copak asi vláda s tímto podnětem udělá?

Já bych nejdříve udělal kontrolu, jestli má povolení k pobytu a hlavně zkontroloval živnostenský list a zboží, jestli se náhodou u něj také nevyskytují padělky známých značek. Myslím, že tady cizinecká policie kapánek zaspala. Jo, abych nezapomněl, je třeba také nechat si předložit veterinární potvrzení na ty jeho soby.

Tým Zachraňte Ježíška

Přijďte s námi v pátek 19.12.2008 od 13 hodin před Úřad vlády v Praze podpořit protest za záchranu tradičních českých Vánoc s mottem: Přežili jsme Dědu Mráze, přežijeme i Santu Clause!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (58x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář