Dárek pro Azora

20. prosinec 2008 | 19.30 |
› 

Vánoce už nám klepají na dveře, tak je třeba popřemýšlet, jestli opravdu máme všechny dárky nakoupené a jestli jsme na něco či někoho nezapomněli. Máme už dárek pro Azora, Alíka, Betynku nebo Astu?

Venku už se pořádně ochladilo a my už nevyjdeme bez teplých péřovek, čepicí ani rukavic. Ale co naši psí miláčci? I ty můžeme před mrazem ochránit. A zároveň jim také dát něco pod stromeček.

Dnes už nejsou specializované obchody s psími "hadříky" žádnou velkou výjimkou, tak si udělejte čas a přiďte si vybrat něco pro svého hafušku. Některé kousky pro vašeho miláčka jsou k máníza 600 až 2000 korun!Takže hurá nakupovat. A hlavně nezapomeňte až půjdete na procházku na příkaz módy: Váš pejsánek musí ladit s paničkou. Má váš Azor modrý svetřík? Vemte si ho také, jinak nejste oba IN. Pokud máte doma psí dámu, můžete ji obdarovat i nějakou decentní bižuterií.

Pohled do rozzářených očí vašeho psího krasavce Vám bude tou nejkrásnější odměnou, kterou jistě nepokazí ani pohrdavé pohledy ostatních volně pobíhajících podvraťáku. Šťastné a Veselé HAF HAF.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (57x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář