Uber, miláčku

22. prosinec 2008 | 11.30 |
› 

Tvrdá rána mužské ješitnosti a vychloubání. Který ďábel jim tenhle nápad našeptal. Nadsazeným mírám mužů při měření jejich výbavy odzvonilo.

Pánové jsou při měření penisu něco jako rybáři při odhadování délky svých úlovků. Jejich nadsazeným mírám ale odzvonilo. Stačí jim totiž navléct nový kondom Condometric a je jasno. Latexová ochrana totiž obsahuje přesné měřítko, které dokáže ocejchovat úd dlouhý až 25 centimetrů. Takže se do něj vleze 99 procent všech pánů. Dáma si před bezpečnou souloží může ověřit, s jakým kalibrem má tu čest.

Condometric obsahuje měřítko jak v centimetrech, tak v palcích. Navíc se dá pořídit s limetkovou, třešňovou a banánovou vůní. K dostání by v Evropě měly být kondomy od počátku nového roku.

Kondom Condometric je pouze pro skutečné chlapy, kteří se nebojí pohlédnout pravdě do očí a záleží jim při sexu na více než jen velikosti svého mužství. Není se za co stydět, a to si myslí také většina žen, která chvástaly moc nemusí.

"Je jasné, že si tyto kondomy budou kupovat jen velmi dobře vyvinutí pánové, kteří však nepotřebují nic měřit," píše s nelibými poznámkami jeden z ješitů.

"Právě mě opustila přítelkyně. Kdo ksakru přišel s tímto debilním nápadem? Moje přítelkyně a její kamarádky si koupily prototyp tohoto kondomu a pak se setkaly, aby srovnaly výsledky. To není vůbec legrační," zlobil se jiný zhrzený muž, jehož opustila žena právě kvůli velikosti pyje.

"Pokud berete velikost svého penisu příliš vážně, asi zavřete raději oči a nebudete schopni užít si skutečnou hodnotu své sexuální identity," komentoval odmítavé postoje mužů mluvčí společnosti Curiosite.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (68x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář