Andělíček versua Santa

24. prosinec 2008 | 15.53 |
› 

Člověk nemůže vědět všechno, proto ani já jsem neznal tuto tradici našich Vánoc. Doufám, že i Vy jste si rozšířili obzory a poučíte i další své přátelé.

Santa Claus začínal mít pocit, že vůbec nic nestíhá. Čtyři jeho elfové byli nastydlí a tři, co zůstali zdraví, nestačili vyrábět hračky. Navíc paní Santa Clausová oznámila, že přijede na návštěvu její maminka, což Santu ješte víc napružilo. Zašel se tedy podívat do stáje, co dělají losové a zjistil, že tři jsou březí a zrovna rodí a dva přeskočili plot a jsou Bůh ví kde. Další stres. Začal alespoň nakládat saně, jenže jedna lyžina praskla, pytel hraček spadnul a dárky se vysypaly na zem.
Naštvaný Santa se vrátil domu, aby si nalil šálek sidru a do něho zazdil panáka rumu. Když ale otevřel ledničku, zjistil, že jeden z elfů někam "uklidil" rum a není co pít. Jak byl naštvaný, upustil Santa šálek a ten se rozprsknul po podlaze v kuchyni na tisíc kusů. Šel tedy pro smeták, ale ukázalo se, že myši ožraly jeho chlupatou část...v téhle chvíli u dveří zadrnčel zvonek a vzteklý Santa šel otevřít. Na prahu stál malý andělíček s velkým vánočním stromečkem. Andělíček vesele zvolal: "Štastné a veselé, Santo! To je dneska hezky, že? Mám pro tebe krásný stromeček. Kam chceš, abych ho postavil?"
...a tak vznikla hezká tradice andělíčka napíchnutého na špičku vánočního stromečku.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (58x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář